ברית/ה

לידתו של תינוק חדש במשפחה היא תמיד אירוע מרגש, הן עבור זוג ההורים שהרחיב את המשפחה והן עבור בני המשפחה המורחבת והחברים הרבים המבקשים להביע את שמחתם, להעניק מתנה ולהשתתף בשמחה. כאשר מדובר בלידת בן זכר האירוע הוא בבחינת המתבקש מקץ שמונה ימים ללידה, ולמרות שניתן להפריד את טקס הברית מהמסיבה לרוב יעדיפו ההורים לחגוג באירוע אחד את השניים. כשמדובר בלידת תינוקת הזמן הוא פחות משמעותי, אולם הצורך לציין ולחגוג אינו פוחת. מאחר והיולדת הצעירה הוסיפה לביתה לצד חיים חדשים ואושר טהור גם לא מעט מטלות, קיומו של אירוע ברית מילה או בריתה הוא גם בבחינת חובת האירוח והצגת הרך הילוד למכרים הרבים, ושחרור האם הצעירה מהצורך לארח בביתה שוב ושוב את כל המבקשים לברך ולהשתתף בשמחת המשפחה.

אירועי ברית ובריתה הם לרוב אירועים המתוכננים במהירות, ועבודת התכנון וסגירת הפרטים מופקדת בידי האב הצעיר כאשר היולדת עסוקה בהחלמתה מחוויית הלידה ובטיפול בתינוק החדש. זאת בלבד הוא מתכון לבעיות, מה שמצריך שילוב של אנשי מקצוע בתחום האירועים, גם כדי להבטיח אירוע מכובד ויפה וגם כדי לשמור על שלום בית כאשר היולדת תתאושש ותגלה כי בעלה החביב סגר ברית מילה בפאב המקומי.

מועדון אירועים המציע את כל השירותים תחת קורת גג אחת יהווה פתרון מושלם ויחסוך מהאב הצעיר את הצורך לחפש בעצמו צלם, די- ג'יי, צילום מגנטים, קייטרינג ועוד נותני שירותים. אולם אירועים היום אינו רק מקום, אלא שילוב בין מקום מעוצב ומתאים לכל נותני השירותים ומפעילי האטרקציות הרצויים, על מנת להעניק שירות בנגיעה אחת ובחשבונית אחת, לנוחות בעלי האירוע.

במתחם האירועים מוביט אשר נמצא במודיעין, ערוכים ומותאמים לאירועי ברית מילה ובריתות תוך היערכות ומוכנות בטווח זמן קצר, עיצוב מרהיב בבלונים ובר מתוקים ססגוני המתאים לאווירה, קייטרינג משובח, מוזיקה, שירותי צילום וכל מה שתבקשו על מנת לציין את האירוע באופן מושלם.