אטרקציות

שדרוג בר מתוקים וסידורי בלונים

אולפן גרין סקרין

קינוחים

שולחנות משחק

מייצגים

מבחר כניסות מרשימות

בסיסו של כל אירוע הוא בבחירת המקום המתאים ובשילוב הקייטרינג המפנק שיעניק לאורחים ארוחה כיד המלך. מכאן מתחיל תהליך של יצירתיות הפותח פתח לעשרות אטרקציות אפשריות באירועים, שנועדו כולם להעשיר את האירוע, להעצים את השמחה ולהעניק לאורחים חוויה בלתי נשכחת.

את האטרקציות ניתן להזמין באופן ישיר אל מול הספקים השונים, באמצעות חברות הפקת אירועים המנוסות ועומדות בקשר עם ספקים רבים מכל תחומי נותני השירותים לאירועים (חסרונה של השיטה הוא מן הסתם במחיר אשר מגולמים בו דמי התיווך לחברה) או באמצעות אולם האירועים בו מתרחש האירוע. בעלי מתחמי האירועים הבינו עם השנים כי האטרקציה החשובה ביותר אותה יוכלו להעניק ללקוחותיהם היא שירות מצוין בנגיעה אחת- ללא הצורך להתרוצץ ולהשוות בין המוני הספקים, ועל כן במקומות האיכותיים תוכלו להזמין יחד עם המקום וההסעדה גם אטרקציות נוספות.

בין האטרקציות הידועות והאהובות הקיימות:
כניסה מיוחדת – כניסת כוכבי האירוע אל האולם תמיד מלווה בהתרגשות. ההתרגשות עולה ומוכפלת כאשר מדובר בכניסה תיאטרלית מרשימה על גבי אופנוע, יחד עם להקת מתופפים, נישא על כפיים כאשר ברגע מתנגן שיר אהוב וסמלי לאירוע או כניסות רבות נוספות.

אולפני גרין סקרין – חדר צילום מעוצב ומאובזר המעניק בעזרת טכנולוגיה מתקדמת מגוון תמונות רקע ממקומות שונים ומפורסמים בעולם, שיעניקו מזכרת היתולית ומשמחת לאורחים.

שולחנות משחק ומולטימדיה– לא כולם אוהבים לרקוד, ועל מנת ליצור חווית בידור המתאימה לכולם, אטרקציה אהובה במיוחד היא העמדת שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה בחלל מתאים באירוע. המתחם ימשוך אליו צעירים ומבוגרים כאחד למשחקים מהנים, טורנירים מאולתרים להנאה מושלמת.

עיצוב בבלונים – בלונים הם אומנות בפני עצמה, המאפשרת עיצוב של כל אירוע על פי רוח המסיבה וטעמו של בעל האירוע. מבלונים ניתן ליצור כניסה מעוצבת, תקרה צבעונית ועוד אפשרויות רבות ומלהיבות.
בר מתוקים- אפשר לומר שבר מתוקים הפך לבסיסי באירועים, כאשר השילוב הנכון הור בר מרהיב ביופיו אשר האורחים מתקשים להושיט את היד לטעימה הראשונה בכדי שלא להרוס, אך מכלים אותו לחלוטין בהמשך בשל הטעמים והאיכויות שבו.
מועדון מוביט שהוקם במודיעין מציע מגוון אטרקציות אלו ואחרות כחלק מחבילת השירותים שמספק המועדון באירועי בר ובת מצווה ונוחלים הצלחה רבה מזה שנים.

אטרקציות לאירועים

בת /בר מצווה במודיעין כל הילדים במודיעין והסביבה כבר יודעים שמועדון הmove it במודיעין הינו המועדון מספר אחת לאירועי בת מצווה או בר מצווה . כולם כבר היו לפחות פעם אחת , ואם טרם היו – בקרוב יגיעו . מכיוון שכל אירוע הוא אותו דבר ( מבחינת אטרקציות ) המון אנשים רוצים ושואלים כיצד אפשר לשדרג את האירוע בלי להיקלע להוצאות כלכליות גבוהות ובלתי ניתנות לעמידה .

אז איך עושים זאת ?

אצלנו במועדון הmove it מודיעין – מועדון מספר אחת במודיעין לחגיגת בת מצווה / בר מצווה , קיימת בראש ובראשונה חבילת VIP , הכוללת בר מתוקים עשיר , מכונות ברד , עמדות מוטלמדיה , שולחנות משחק , מפלי שוקולד ועוד . בנוסף , ניתן להוסיף במחיר מצחיק אטרקציות כגון – צלם מגנטים שיסתובב בין הילדים בקבלת הפנים , ויצלם את כולם למגנטים ( בסוף הערב כולם מקבלים – תפנו מקום במקרר ) , מגוון קינוחים עשיר לחלק לחברים במהלך קבלת הפנים – למשל וופל בלגי על מקל / פנקיק הולנדי \ קרפ צרפתי טעימים וחמים המוכנים במקום ללא צורך המתנה של הילדים .

עיצוב בלונים משודרג לכל אירוע הכולל עיצוב בר עם סידורי בלונים + שער כניסה גדול למועדון , שדרוג בר מתוקים , בת מצווה בסגנון CANDY LAND מלא מתוקים מסודרים בצורה מרשימה ומפתיעה על הבר .

אולפן גרין סקרין נייד – מסך ירוק בו מצטלמים ובוחרים את רקע התמונה , רגע אחד אנחנו באירוע במועדון הmove it במודיעין ורגע אחרי באמצע ניו יורק עם שקיות קניות ביד . עמדות פוקפורן , שדרוג האוכל לילדים , שערות סבתא , בר אקטיבי , תותחי שלג ועוד ועוד …

רק אצלנו במועדון ה-move it כל האטרקציות האלו במחירים מצחיקים .

להזמנות חייגו – 054-7474926