בוקים

הדבר החשוב שנותר לנו מכל אירוע הוא הזיכרונות, תחושת החוויה והסיפורים מאנקדוטות משעשעות שקרו במהלכו. אלא שלחיים יש קצב משלהם, והזיכרונות מטבעם להתמסמס ולהישכח, ובדיוק לשם כך קיימים הצלמים המוכשרים, שמנציחים את הרגעים היפים באירוע. בין אם מדובר בתמונות מבוימות ומתוכננות ובין אם בתמונות ספונטאניות מרגשות בהן השכיל הצלם לכוון את העדשה ברגע הנכון ולמקום הנכון, הדרך הטובה ביותר לשמר את התמונות למאגר זיכרונות מרגש הוא יצירת בוק אירוע.

בחלק גדול מהמקרים יצירת הבוק תתחיל עוד בטרם האירוע, בצילומי טבע ונוף בהם יתלווה הצלם המקצועי לחתן/כלת השמחה, לצילומים מרהיבים ומחמיאים שאף יופיעו על המסך הגדול בערב האירוע. מצילומים אלה ניתן גם לפתח תמונת ענק בעלת מסגרת ושוליים רחבים, עליהם יוכלו האורחים הרבים לכתוב ברכות בערב האירוע, מה שישמר כמזכרת נהדרת לדורות.

את הצילומים הרבים שיצלם הצלם בזמן האירוע, של נער או נערת בר/ בת המצווה, של ההורים ושל האורחים החוגגים הרבים, ניתן לעצב באופן דיגיטלי ביד אומן לבוק מרשים. לא רק דוגמנים ודוגמניות בפוטנציה מבקשים לעצמם בוק, אלא ובעיקר מי שמבקש להנציח את הרגעים החשובים בחיים שלא באמצעות דיסק או אמצעים דיגיטליים אחרים ושלא באמצעות פיתוח של תמונות רגילות שילכו לאיבוד ברבות השנים. בעיצוב הבוק ניתן לשלב רקעים שונים, אנימציות וכיתובים שיהפכו אותו למרגש ויעזרו גם לאחר עשרות שנים לזכור מי המצולמים בתמונה ובאיזו סיטואציה נקלטו בעדשה.

יצירת הבוק היא שילוב בין שני סוגי אומנות: הראשון שבהם הוא כמובן הצילום. צלם מקצועי בעל ניסיון וציוד מתאים, אשר בעזרתו ובעזרת עין חדה ורגישה ידע לכוון את העדשה לרגעים החשובים והראויים באירוע. הסוג השני והחשוב לא פחות הוא עיצוב התמונות, תוך מתן דגש על עיצוב בגרפיקה ממוחשבת.

במתחם האירועים מוביט במודיעין מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום האירועים, בניהם צלם ומעצב מוכשרים בתחומם, אשר מעצבים כדרך קבע אלבומי נעורים ובוקים לבר ובת מצווה ולאירועים אחרים על פי צורך ודרישה. ניתן לשלב את השרות כחלק מחבילת האירוע או להזמין אותו בנפרד ממנה.