חדר משפחה

חגיגת בר ובת המצווה אמנם מיועדות לשמח את המתבגר/ת הצעיר/ה, אולם מדובר גם באירוע ראוי לציון ומרגש בעבור ההורים. המעבר מילדות לבגרות טומן בחובו לא מעט חיכוכים כאשר אירוע בר/ בת המצווה הוא הראשון שבהם. מסיבה במועדון בה מוזיקה מחרישת אזניים תלהיב את החברים ותביא אותם אל רחבת הריקודים לחגיגה שמחה ומשלבת מגוון גדול של אטרקציות הן משאת נפשם של המתבגרים. אלא שלא בטוח שיתאים להזמין לאירוע מסוג זה את סבא וסבתא, הדודים הרבים ומבוגרים אחרים שמעוניינים לחגוג עם הנער/ה את ציון ההתבגרות מבלי לאבד חתיכה מעור התוף.

ניתן כמובן לחגוג בשני אירועים נפרדים, אולם מעבר לטרחה המייגעת מדובר בעניין בלתי כלכלי בעליל. שכירה נפרדת של מקום, תקליטן, צלם ועוד אטרקציות יהפכו את העניין ליקר מאוד באופן בלתי סביר ולא מוצדק. אפשרות נוספת היא לחגוג באולם מסורתי בו המסיבה והריקודים הם חלק מהערב ולקהל המבוגר יותר ישנה האפשרות לשבת סביב השולחנות לכל אורך הערב, אלא שפתרון זה לא תמיד יענה על הצורך של המתבגרים להרים את המסיבה הכי טובה בעיר.

הפרדה בין האורחים המגיעים לאותו אירוע היא אם כן הפתרון הטוב והמתאים ביותר, אלא שלא בכל מקום יכולים לספק אותו. חדר משפחה הבנוי בתוך מועדון הריקודים יאפשר לבני המשפחה המורחבת ישיבה נינוחה בחלל המעוצב כאולם אירועים, בעל איטום ואקוסטיקה מצוינים, מה שיאפשר את הנעמת זמנם במוזיקה מבלי לסבול מהמוזיקה מחרישת האוזניים בחדר הסמוך, מקייטרינג משובח המגיש ארוחת מלכים, וחיבור טבעי למסיבה ברגעים החשובים כגון כניסת נער/ה בר/ בת המצווה או קריאת הדרשה החשובה.

האירוע כולו יהווה סמל דרך וטקס התבגרות מחד גיסא ומסיבה קופצנית לצעירים הכוללת את מיטב האטרקציות, ותסתכם הן באנרגיות ובהתעסקות והן בעלויות, באירוע של ערב אחד בלבד. במועדון המוביט הנמצא במודיעין, קיים חדר משפחה ברמה הגבוהה ביותר, ברמת בידוד מושלמת ועיצוב של אולם אירועים דקורטיבי, המאפשר אירוע משולב בו נהנים כל האורחים ממסיבה שמחה ורמת אירוח גבוהה ומכבדת.