יום הולדת

ימי הולדת בכל גיל הם נקודת ציון חשובה. רגע בו עוצרים לסכם את השנה שחלפה ומציבים מטרות ושאיפות לשנת החיים החדשה שבפתח. לעיתים חגיגת יום ההולדת תהיה עם בני המשפחה הקרובה או בן זוג אהוב במסעדה ואפילו בארוחה מפנקת בבית, לעיתים בילוי עם חברים קרובים, אך לעיתים עולה הצורך לחגוג את נקודת הציון באירוע גדול ובולט קצת יותר. בחלק מהמקרים אין מדובר בהחלטה אלא בהוקרה והודיה במסיבת הפתעה ביוזמת בן או בת הזוג או בני משפחה וחברים קרובים אחרים. שינוי עשור הוא לרוב יום הולדת הנחגג בגדול, אולם לא רק. ימי הולדת רבים נקבעים ומתוכננים על ידי הילדים לאחד מהוריהם, על ידי הורה לילדם (גיל שמונה עשרה הוא לרוב גיל לחגיגה גדולה אשר לעיתים משתלבת גם עם מסיבה לקראת הגיוס המתקרב לצה"ל), ואפילו מסיבות יום הולדת לילדים מחוץ לגבולות המסגרת הבית ספרית.

העלות אמנם לא זולה, אולם בתכנון אירוע שכזה יש להביא בחשבון שלפחות חלק מן ההוצאה חוזרת מאחר ולאורחים המוזמנים ישנה נטייה להעניק מתנות כסף באירועים גדולים, ובכל מקרה מדובר בהוצאה משתלמת כאשר היא נמדדת ביחס להנאה ולהתרגשות.

שכירת אולם אירועים ליום הולדת נראית כמופרזת, אולם אם מתכוונים לציין את האירוע בקרב משתתפים רבים לרוב הבית הפרטי ואפילו הגינה לא יספיקו, וגם השכנים לא יהיו מאושרים. לשם כך כדאי לבחון מועדונים המתמחים באירוח מסיבות פרטיות, ולהתאים את המועדון למספר האורחים המתוכנן. גם המרחק רלוונטי וכדאי לבחור במקום הנמצא בטווח נסיעה סביר ולא לייגע את האורחים במסע ארוך.

מועדון המוביט במודיעין מארח מסיבות יום הולדת לכל הגילאים ומעניק את כל סוגי האטרקציות האהובות שיהפכו את האירוע למושלם: מגוון כניסות מרהיבות, תא צילום גרין סקרין ליצירת חוויה ומזכרת גם יחד, צילום מגנטים, קריוקי, עמדת די- ג'יי מקפיצה, אולם מעוצב בבלונים, בר מתוקים משודרג ועוד. המועדון מתמחה בהפקת כל סוגי האירועים והצוות המקצועי ישמח להמליץ ולבנות יחד אתכם את מסיבת יום ההולדת באופן ראוי לציון, מלהיב ומשמח.