שולחנות משחק

בכל אירוע אליו מוזמנים בני נוער תמיד קיים חשש שלא ישתעממו. לא קל לרצות ולעניין מתבגרים צעירים ולא כולם מתחברים לארוחה כתעסוקה או מוצאים את מקומם על רחבת הריקודים. הדבר בולט במיוחד באירועי בר ובת מצווה בהם נהוג להזמין את כלל החברים מהכיתה, מהשכבה, מהחוגים או ממסגרות נוספות. באופן טבעי מדובר בגיל בו ליווי ההורים אינו מקובל, מה שמחייב את הורי חתן או כלת השמחה הצעירים לגלות אחריות כלפיהם.

שולחנות משחק המוצבים במקום האירוע הם דרך נהדרת לחבר את הילדים למה שהם באמת אוהבים, למשחקים. השולחנות המובנים מציעים משחקי כדורגל שולחן, הוקי, סנוקר וכדומה, או עמדות מולטימדיה מתקדמות המביאות משחקי מחשב וקונסולות משחקים ידועות ואהובות על גבי מסך גדול, אבזור מתאים ובהתאמה למספר משתתפים.

הצבת שולחנות המשחק ועמדות המולטימדיה במיקום נוח, המרוחק במידה מרחבת הריקודים, מאפשר למתבגרים הצעירים למצוא את עצמם וליהנות מהאירוע גם במידה ואינם נערי ונערות מסיבות כהווייתם. בלא מעט מקרים אזור המשחקים יתגלה כמסמר המסיבה האמתי כאשר תורים של ממש ייווצרו סביב השולחנות והעמדות השונות, וטורנירים מאולתרים של יחידים, זוגות וקבוצות מעודדים יתגודדו יחדיו לחוויית משחק מהנה.

לא בכל אולמות האירועים ישנם שולחנות ועמדות משחק כחלק מחוויית האירוח, ובמידה שהמקום בו בחרתם לחגוג תצטרכו להזמינם דרך חברות הפקת אירועים פרטיות ולהזמין כל שולחן ועמדה בנפרד וכמובן לשלם על כך. חשוב גם לוודא עם צוות האולם כי ישנו מקום מתאים להעמיד את השולחנות, באופן בו יאפשרו למעוניינים לשחק ולא יפריעו לחגיגה. אולמות ומועדונים המתמחים באירועים לבני נוער, בניהם מועדוני בר ובת מצוות לרוב יהיו יותר ערוכים לאטרקציה האהובה הזאת.

במועדון המוביט הנמצא במודיעין, נהנו כבר אלפי בני נוער מאירועי התבגרות מרשימים המשלבים טקס מכובד, אירוח המותאם למבוגרים וצעירים כאחד ושלל אטרקציות. במקום מוצעים כל שולחנות המשחק ועמדות המולטימדיה ומוצבים באירועים השונים לבחירת הלקוחות, להבטחת הצלחתו של האירוע והנאת כלל האורחים.